Наші викладачі

Усі наші викладачі мають вищу філологічну і педагогічну освіту та досвід викладання більше 10 років

Світлана Приймак

старший викладач НУВГП. Спеціаліст з англійської мови. Має міжнародний сертифікат IELTS (C1), сертифікований екзаменатор Зовнішнього Незалежного Оцінювання. Керує лінгвокраїнознавчим гуртком.

Юлія Веремчук

викладач англійської мови, кандидат філологічних наук. Має досвід перекладацької роботи, а також спільного проведення занять з носіями мови (co-teaching). Пройшла курси підвищення кваліфікації для викладачів у рамках програми Erasmus + у м.Единбург (Шотландія); учасниця численних тренінгів з питань методики викладання.

Марина Прокопець

старший викладач НУВГП. Викладач польської мови в Українсько-Польському союзі ім. Томаша Падури. Проходила мовну практику та курс підвищення кваліфікації для викладачів у Любліні (університет Марії Кюрі-Склодовської), курс для едукаторів у Варшаві (WiD). Є координатором та перекладачем міжнародних обмінних програм

Олена Корбутяк

старший викладач НУВГП. Викладач польської мови в Українсько-Польському союзі ім. Томаша Падури, Центрі сучасної мовної освіти «LiTerra». Член Асоціації польськомовних гідів. Проходила мовну практику у Торуні ( університет М. Коперника) курс з методики викладання у Любліні (університет Марії Кюрі-Склодовської) та курс для едукаторів у Варшаві (WiD). Учасник та співорганізатор міжнародних проектів, молодіжних обмінних програм та тренінгів.

Дарія Свирид

викладач чеської та англійської мови у центрі сучасної мовної освіти «LiTerra». Володіє англійською, чеською та польською мовами. Отримала грант на навчання в університеті Палацького, Оломоуц, Чеська Республіка за програмою CEEPUS. Має значний досвід викладання та створення корпоративних курсів з англійської мови для ІТ компаній.

Віталій Лесняк

викладач іспанської та польської мов. Кандидат політичних наук, доцент кафедри політології та соціології РДГУ. Член Асоціації іспаністів України, стипендіат програми польського уряду для молодих науковців (Варшавський університет), програми Кіркланда (університет Марії Кюрі-Склодовської у Любліні), нагороди ім. Івана Виговського. Здобув післядипломну освіту за напрямом «Публічна адміністрація» в університеті Марії Кюрі-Склодовської у Любліні.