Курс “Global English” з англійської мови

Порівневий курс загальної англійської мови, спрямований на розвиток навичок говоріння, слухання, письма та читання. Курс “Global English” цілком відповідає потребам людей, що бажають якісно та цікаво вивчати мову і спрямований на розвиток всіх вмінь, необхідних для успішного опанування англійською на рівні A1-B2.

Кожен рівень відповідає конкретним знанням та навичкам, які слухач підготовчих курсів з англійської мови повинен мати на кінець цього рівня.

Формуються групи слухачів в м. Рівне, як з початковим рівнем знання мови, так і для слухачів які вже мають відповідний рівень знання мови. Зарахування на курс вивчення англійської мови відбувається за безкоштовним попереднім тестуванням.

Навчальною програмою передбачено:

 • 200 академічних годин роботи у міні-групах (3-4 рази на тиждень);
 • робота за підручником та робочим зошитом;
 • отримання внутрішнього сертифіката відповідного рівня (А1-В2) ) за результатами підсумкового тестування.
 • Курс підготовки з англійської мови до міжнародного іспиту PTE Booster

  Прискорений курс, орієнтований на рівень Intermediate та вище. Програма підготовки до міжнародного іспиту за цим курсом розрахована на три місяці (60 академічних годин) і спрямована на поглиблений аналіз екзаменаційних завдань.

  Курс підготовки до міжнародного іспиту з англійської мови PTE Booster охоплює чотири розділи: Speaking, Writing, Reading і Listening.

  У розділі Speaking слухачі курсів англійської мови отримують навички монологічного та діалогічного мовлення, включаючи розмовну тему, академічну презентацію, переконливе мовлення та спілкування в групі.

  Розділ Writing зосереджується на розвитку навичок письма, зокрема на написанні есе, описів, листів та доповідей.

  У розділі Reading слухачі покращують свої навички читання, включаючи швидке читання, здатність зрозуміти основну ідею та деталі тексту, а також аналізувати та оцінювати інформацію.

  Розділ Listening зосереджується на розвитку навичок слухання, включаючи розуміння англійської мови, що вимовляється з різними акцентами, здатність розрізняти основну ідею та деталі у відтвореному аудіо, а також відповідати на запитання, пов'язані з аудіо.

  Крім того, курс підготовки з англійської мови також може включати практичні рекомендації, тести та інші корисні матеріали, які допоможуть підготуватися до міжнародного іспиту PTE Booster.

  Курс підготовки до ЗНО/НМТ з англійської мови

  Зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови – одне з найважливіших видів тестувань, які складають рівненські школярі.

  Ми допоможемо Вам не розгубитись, повторити вивчений матеріал, заповнити прогалини у своїх знаннях і якісно підготуватися до тесту зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

  Цей курс передбачає 90 академічних годин та охоплює блоки практиктичного слухання, читання та письма.

  Усі заняття відбуваються офлайн та онлайн за зручним графіком у м. Рівне.

  Курси розраховані на учнів випускних класів шкіл і всіх хто бажає скласти ЗНО/НМТ.

  Курс підготовки з англійської мови для вступу в магістратуру

  ЄВІ – форма вступного випробування з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

  Курс підготовки до вступного випробування з англійської мови орієнтований на рівень В1/В2 і спрямований на поглиблений аналіз екзаменаційних завдань, закріплення навичок граматики та збільшення запасу лексичних одиниць.

  На підготовчих курсах Ви опануєте практику слухання, читання та письма. Зокрема, систематична робота з англомовними текстами та завданнями до них, допомагає не лише збільшити свій лексичний мінімум, але і навчитися стратегій роботи з тестами НМТ/ЗНО.

  Курс підготовки з англійської мови для вступу в магістратуру передбачає:

 • 120 академічних годин;
 • робота з підручником Oxford Exam Trainer;
 • виконання практичних завдань та тестів з попередніх років;
 • підбір додаткових матеріалів відповідно до потреб групи.
 • Відгуки слухачів